basicخوش آمدید
فروش آموزش ورزش جودو

judo (1)

آموزش جودو /اورجینال

آموزش جودو دوبله شده به فارسی

بدون شک یکی از پرطرفدارترین هنرهای رزمی است که شاید دلیل آن تاثیر و کاربرد این هنر در مبارزه های واقعی باشد. در واقع جوجیتسو یک ورزش رزمی باقدمت ۵۰۰ساله است که در ژاپن متولد شد. استاد کانو , جودو را از آن اقتباس کرد و سپس زمینه ساز اکثر ورزشهای رزمی شد دارای سه قسمت تکنیکهای پرتابی ،ضربات،فنون مرگ است که شامل خفه کردن و شکستن است. در واقع جوجیتسو نوعی هنر رزمی است که برفنون گلاویزی و مبارزه در وضعیت خاک تأکید دارد.

judo (2)

در مبارزات این رشته هدف نهایی به‌دست آوردن وضعیت برتر نسبت به حریف و بی‌دفاع ساختن او با استفاده از تکنیک‌های قفل‌کننده است. البته برای اولین بار در حدود ۳۰۰۰ سال قبل کشاورزان و روستائیان ژاپنی برای مقابله با سارقان و سربازان امپراتوری که به قصد چپاول آنان هجوم می‌آوردند اقدام به ابداع فنون و حرکاتی کردند که امروزه ما آن را به نام جوجیتسو میشناسیم. این حرکات شامل بر ضربه زدن , گرفتن , پرتاب کردن , و فشار آوردن بر روی مفاصل حریف بود در دورانهای مختلف استادان این فنون با تعلیم و گسترش این فنون باعث پیشرفت و تکامل کیفی و کمی تکنیکهای جوجیتسو شدند. در این ویدیو آموزشی شما با استاد Brian Jones همراه خواهید شد و این ورزش پرطرفدار و حرفه ای را فرا خواهید گرفت.

judo (3)

آموزش جودو :

جودو یک هنر رزمی ژاپنی می باشد که معنی لغوی آن به زبان ژاپنی طریقت نرمی یا انعطاف است .

این ورزش رزمی و فلسفی در سال ۱۹۳۲ توسط فردی ژاپنی بنام جیگارو کانو پایه گذاری شد.

در این نرم افزار مالتی مدیا علاوه بر ارائه مطالب مفید پیرامون این ورزش با استفاده از فیلم های آموزشی دوبله شده به فارسی ،

judo (5)

فنون این هنر رزمی به علاقه مندان این رشته آموزش داده شده است .

judo (4)

 

مجوز:۶۸۳۱۲۲۵۶

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید.

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

 شماره تماسهای پشتیبانی فروشگاه روی فاکتور خرید شما درج گردیده  که هم به آدرس شما و ایمیل شما ارسال میشوند


برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید