basicخوش آمدید
خرید آموزش فوتسال
lern-futsal (1)

خرید آموزش فوتسال : منشا شکل گیری فوتسال به شهر مونت ویدئوی اروگوئه باز میگردد. در سال ۱۹۳۰، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال پنج نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی ریزی کرد. این رقابتها در زمینی به ابعاد زمین بسکتبال، در محلهای سرپوشیده و یا در محل باز و بدون دیوار و حصار انجام می گرفت.
واژه FUTSAL، واژه بین المللی برای این رشته ورزشی است. این واژه برگرفته از لغات اسپانیایی FUTbol  ( به معنای فوتبال )، و SALA  ( به معنای داخلی یا داخل سالن ) می باشد. از زمانی که سریانی این حرکت را آغاز کرد، فوتسال به سرعت در آمریکای جنوبی (بخصوص برزیل) محبوبیت پیدا کرد. بسیاری از بازیکنان بزرگ و مشهور فوتبال برزیل، از طریق کسب مهارتهای رشته ورزشی فوتسال، سبک ها و متدهای خود را در رشته فوتبال گسترش داده و این موضوع زمینه مطرح شدن آنها را به عنوان بازیکنان بزرگ فوتبال فراهم نمود. بازیکنانی مانند پله، زیکو، به به تو و سایر ستاره های فوتبال برزیل مهارت های خود را از طریق بازی در زمین های فوتسال و شرکت در این رشته ورزشی ترقی دادند. ازآن هنگام، برزیل راه خود را به سوی مطرح شدن به عنوان قطب اصلی فوتسال جهان  در پیش گرفت و اکنون مسابقات این رشته ورزشی تحت حمایت FIFA در سراسر جهان برگزار می گردد.

علم مدیریت و استفاده از بازیکنان در طول بازی به منظور رسیدن به هدف را تاکتیک می گویند.

تاکتیک یک رویداد مقطعی در چارچوب بازی است که به عنوان یک واحد عملی با ارزش و لازم درک میشود. تاکتیک طیفی از یک بازیکن است که تمام تیم را در بر می گیرد. تاکتیک هم جنبه تدافعی دارد و هم تهاجمی . شما می توانید با مشاهده سبک بازی تیم حریف تاکتیکهای خود را برای کنترل بازی سازگاری دهید. ما می توانیم تاکتیک ها را در قالب فوتسال به دو دسته تدافعی و تهاجمی تقسیم کنیم.

تاکتیک گروهی

آموزش تاکتیکهای گروهی یعنی حل مشکلات در خلال بازی با استفاده مطلوب و دقیق از زمان و فضا که می تواند بازی تدافعی یا تهاجمی را به نفع شما تغییر دهند. برتری تکنیکی و آگاهی محیطی از فضا و جهت ؛ جنبه حیاتی دارد.

تاکتیک های تیمی

استفاده از هر کدام از بازیکنان در قالب مفهوم تیمی ؛ وحدت و یکپارچگی تیمی را در حمله و دفاع به منظور رسیدن به هدف می باشد.

سیستم = اهداف بازی + بازیکنان + استراتژی + تاکتیک ها

بازی دائمی با همبازی برای گذشتن از حریف از طریق :

* حرکت ترکیبی سریع ( بازی یک ضرب )

* بازی ترکیبی یک دو اورلپ ( هم پوششی )

* دویدن سریع به جلوی توپ

* حرکتهای مورب

* چه موقه پاس بدهیم و چه موقع با توپ حرکت کنیم.

* پاس ؛ شوت و دیافت توپ در بالاترین سطح.

* سرزدن – در حالت دفاعی و تهاجمی.

* و از همه مهمتر بازی بدون توپ.

با کیفیت اورجینال
این مجموعه شامل:
تاریخچه
فیلم های آموزشی
قوانین فوتسال
تکنیک ها و تاکتیک ها

توضیحات:
واژه FUTSAL برگرفته از لغات اسپانیایی FUTBOL به معنی فوتبال و SALL به معنی سالن می باشد.
در این نرم افزار کاملا مالتی مدیا قوانین، تکنیک ها و تاکتیک های این ورزش پر طرفدار با استفاده از فیلم های دوبله شده به زبان فارسی آموزش داده شده است.
همچنین این نرم افزار حاوی مطالب خواندنی مانند تاریخچه فوتسال، تکنیک ها و تاکتیک ها می باشد.

lern-futsal

شماره مجوز:۱۵۵/۸۹۱۳۲۱

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید.

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

index

 شماره تماسهای پشتیبانی فروشگاه روی فاکتور خرید شما درج گردیده  که هم به آدرس شما و ایمیل شما ارسال میشوند


برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید